...

Dla dzieci

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

W każdej grupie wiekowej mamy trzy poziomy pływackiej przygody. Dlaczego? Bo każde dziecko rozwija się w inny sposób. Krzyś załapie zanurzanie głowy na pierwszych zajęciach, a Maja będzie potrzebowała na to troszkę więcej czasu. Dlatego w każdej grupie wiekowej dodatkowo dzielimy dzieciaki na różne poziomy umiejętności, by wszystkie szkraby, i te małe i te duże, rozwijały się w swoim tempie! Dzięki prowadzeniu zajęć na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce, możemy dostosować głębokość dna do danej grupy wiekowej. Maluchy 4-6 lat

Te zajęcia są zaprojektowane dla najmłodszych adeptów pływania,. Skupiamy się na zasadach bezpieczeństwa, zabawie z wodą i najprostszych ćwiczeniach związanych z oswojeniem dziecka z wodnym światem np. Zanurzanie głowy pod wodą, leżenie na wodzie itp. Tutaj z reguły naszym najlepszym przyjacielem jest „Makaron”, a i jakaś deska czasem się przyda.

Dzieci 7-10 lat

W tej grupie wiekowej wprowadzamy dzieci w kolejne etapy nauki pływania. Praca nogami na brzuchu i plecach na tym etapie, to będzie dla nas pikuś… Pan pikuś. Ruchy rękoma do stylu grzbietowego i dowolnego również przestają być dla nas czarną magią. Tutaj Pan deska to nasz dobry kolega, a czasem jak się z nim pokłócimy, to pływamy już nawet bez niego… i dobrze nam to wychodzi! : )

Młodzież 10+ lat

Dla starszych dzieci i młodzieży. Zajęcia dla młodzieży są skoncentrowane na doskonaleniu technik pływackich i zwiększeniu wytrzymałości. Poprzez intensywny trening i ćwiczenia z rówieśnikami, uczestnicy kursu mają okazję podnieść swoje umiejętności do nowego poziomu. Wprowadzamy także elementy treningu kondycyjnego i zajęć teoretycznych, aby każdy mógł zrozumieć zasady dynamiki wody i technik oddechowych.

Wyszkolony instruktor

Wyszkolony instruktor

Nasi instruktorzy są wysoko wykwalifikowani, z bogatym doświadczeniem w nauczaniu pływania na różnych poziomach zaawansowania, a ich pasja do pływania jest zaraźliwa.

Bezpieczny basen

Bezpieczny basen

Regularnie sprawdzamy stan basenów, które wynajmujemy, aby zapewnić, że są one bezpieczne i idealne do nauki pływania oraz doskonalenia umiejętności.

Ratownik na miejscu

Ratownik na miejscu

Zawsze jest z nami doświadczony ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, gwarantując, że nauka pływania odbywa się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, niezależnie od tego, czy dotyczą one naszych kursów, metod nauczania czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferujemy, zachęcamy do kontaktu!

Download

Courses Brochure.pdf

Privacy Policy.docx

Zarezerwuj darmowe zajęcia!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.