...

Znajdź nas na Facebooku!

Dla szkół

Oferta dla uczniów

Wybór Akademii Time4Swim, to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu. Nasz zespół składający się z ludzi, którzy więcej czasu spędzili w wodzie, niż poza nią, z pasją przekazuje swoją wiedzę, zarażając dzieci miłością do pływania. Zajęcia są dostosowane do każdego ucznia, co zapewnia szybki postęp i rozwój. Nasze metody nauczania łączą naukę i zabawę, co sprawia, że pływanie staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem wykonywania kolejnych długości od ściany do ściany. Z nami, dzieci nie tylko uczą się pływać, ale rozwijają umiejętności, które posłużą im przez całe życie.

Nie jesteście przekonani?

Zaproście nas na zebranie z rodzicami do swojej szkoły. Opowiemy o naszych zajęciach i pokażemy materiały filmowe jak nasi podopieczni walczyli z wodą przed rozpoczęciem przygody z Time4Swim, a jak spuszczają jej „łomot” po kilku miesiącach : ) Postaramy się Was przekonać do zmiany na lepsze!

Wyszkolony instruktor

Wyszkolony instruktor

Nasi instruktorzy są wysoko wykwalifikowani, z bogatym doświadczeniem w nauczaniu pływania na różnych poziomach zaawansowania, a ich pasja do pływania jest zaraźliwa.

Bezpieczny basen

Bezpieczny basen

Regularnie sprawdzamy stan basenów, które wynajmujemy, aby zapewnić, że są one bezpieczne i idealne do nauki pływania oraz doskonalenia umiejętności.

Ratownik na miejscu

Ratownik na miejscu

Zawsze jest z nami doświadczony ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, gwarantując, że nauka pływania odbywa się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, niezależnie od tego, czy dotyczą one naszych kursów, metod nauczania czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferujemy, zachęcamy do kontaktu!

Download

Courses Brochure.pdf

Privacy Policy.docx

Zarezerwuj darmowe zajęcia!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.