...

Znajdź nas na Facebooku!

Indywidualne

Zajęcia Indywidualne

No umówmy się. Jesteś naprawdę wymagający i widać jak bardzo jesteś zdeterminowany na cel. Takie zajęcia najlepiej sprawdzą się wśród osób, które mają duży lęk przed wodą lub chcą sprawniej i szybciej osiągnąć zamierzone efekty.

Podstawy pływania

Nie wiesz jak zacząć. Boisz się wody. Twoje dzieci pływają lepiej od Ciebie i stwierdziłeś, że czas to zmienić? To są właśnie zajęcia dla Ciebie.

Doskonalenie techniki pływania

Gratulacje!
Pływasz już naprawdę nieźle, a chcesz udoskonalić się jeszcze bardziej – To lubimy! Już nie możemy się doczekać aż się spotkamy i pokażesz nam
co już potrafisz!

Bez względu na wiek czy poziom zaawansowania, nasz instruktor skupia się na Tobie lub Twoim dziecku jak paparazzi na celebrycie. Oswojenie z wodą, nauka pływania, czy poprawa techniki… mamy dla Ciebie odpowiedni plan. A kiedy już zrobimy co do nas należy, to szybkość jak rekin podczas gonitwy za pożywieniem gwarantowana! Więc wskakuj do wody, czas zakasać rękawki… Znaczy zdjąć rękawki i działać!

Wyszkolony instruktor

Wyszkolony instruktor

Nasi instruktorzy są wysoko wykwalifikowani, z bogatym doświadczeniem w nauczaniu pływania na różnych poziomach zaawansowania, a ich pasja do pływania jest zaraźliwa.

Bezpieczny basen

Bezpieczny basen

Regularnie sprawdzamy stan basenów, które wynajmujemy, aby zapewnić, że są one bezpieczne i idealne do nauki pływania oraz doskonalenia umiejętności.

Ratownik na miejscu

Ratownik na miejscu

Zawsze jest z nami doświadczony ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, gwarantując, że nauka pływania odbywa się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, niezależnie od tego, czy dotyczą one naszych kursów, metod nauczania czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferujemy, zachęcamy do kontaktu!

Download

Courses Brochure.pdf

Privacy Policy.docx

Zarezerwuj darmowe zajęcia!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.