...

Znajdź nas na Facebooku!

Dla dorosłych

Nauka pływania dla początkujących

„Dla mnie już za późno” „Ja jestem niewyuczalny” „W tym wieku przecież nie będę uczył się pływać – Wyśmieją mnie” „Kiedyś się przestraszyłem/podtopiłem i teraz się boję”… Na pamięć znamy te wszystkie cytaty, a można by tu spokojnie zrobić osobną zakładkę „Księga cytatów – Czemu nie będę uczył się pływać” : ) 

Doskonalenie pływania

Pływasz za wolno, strasznie się męczysz, coś czujesz, że ta ręka to powinna być tak jakoś inaczej? Normalna sprawa! Szacunek, że już dotarłeś/aś tak daleko i wciąż chcesz się rozwijać! No bo inaczej po co byłbyś na tej stronie? : )

Wyszkolony instruktor

Wyszkolony instruktor

Nasi instruktorzy są wysoko wykwalifikowani, z bogatym doświadczeniem w nauczaniu pływania na różnych poziomach zaawansowania, a ich pasja do pływania jest zaraźliwa.

Bezpieczny basen

Bezpieczny basen

Regularnie sprawdzamy stan basenów, które wynajmujemy, aby zapewnić, że są one bezpieczne i idealne do nauki pływania oraz doskonalenia umiejętności.

Ratownik na miejscu

Ratownik na miejscu

Zawsze jest z nami doświadczony ratownik, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników, gwarantując, że nauka pływania odbywa się w bezpiecznych i przyjaznych warunkach.

Masz pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, niezależnie od tego, czy dotyczą one naszych kursów, metod nauczania czy po prostu chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co oferujemy, zachęcamy do kontaktu!

Download

Courses Brochure.pdf

Privacy Policy.docx

Zarezerwuj darmowe zajęcia!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.