...

O nas

Zanurz się w „Time4Swim” i odkryj radość pływania!

Akademia Pływania

Time4Swim

Akademia pływania „Time4Swim” w Łodzi to nowoczesna szkoła pływania, która oferuje szeroką gamę lekcji dla dzieci i dorosłych. Specjalizujemy się w nauczaniu pływania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, gdzie każdy uczeń jest traktowany indywidualnie.

Dla dzieci oferujemy szereg programów nauczania, począwszy od nauki pływania dla najmłodszych, a skończywszy na zaawansowanych kursach technicznych. Nasze lekcje są projektowane tak, aby rozwijać umiejętności, wytrzymałość i pewność siebie dzieci na wodzie, jednocześnie gwarantując im mnóstwo zabawy.

Dla dorosłych mamy opcje od nauki podstaw pływania po intensywne treningi, które mogą sprawić, że będziesz pływał jak delfin… albo przynajmniej jak dobrze wyszkolony labrador.

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Uśmiechniętych
buzi

0 +

Nowych
przyjaźni

0 +

Przepłyniętych basenów
i ciągle rośnie

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

Skontaktuj się

Umów się na zajęcia próbne

TOTALNIE ZA FREE!

Nauką zajmiemy się my😃

Nasz cel

Zanurz się w "Time4Swim" i odkryj radość pływania!


W piłkę nie każdy musi umieć grać, ale wyobrażasz sobie jechać na wakacje i zamiast delektować się słońcem i odpoczywać, to musisz być ciągle uważny, gdy Twoje dziecko chce wejść do basenu lub do morza? A nie utopi się? Przecież nie umie pływać. Może wejdę z nim? Kurczę sam/a też średnio pływam… Daj dziecku szanse poznać podwodny świat z Time4Swim, a odwdzięczy Ci się spokojnymi urlopami, zabawa w wodzie będzie rzeczywiście zabawą i dla Twojego dziecka i dla Ciebie, a nie ciągłym zamartwianiem się : )

Kuba "Pasul" Pasula

„Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu Kilkukrotny rekordzista Mistrzostw Polski w pływaniu. Dzisiaj swoje doświadczenie przekazuje najmłodszym. Dużo śmiechu i pomysłów połączone z profesjonalizmem tworzy idealnego instruktora i opiekuna dla Waszych dzieci. Poza basenem w wolnym czasie tworzy filmy i muzykę, meczu w fifke nigdy nie odmawia, kibic jedynego Manchesteru w Anglii czyli Manchesteru City🤣

Michał Skonieczko

Rafał Król

Bartek Kośka

Ojcieczałożyciel Time4Swim! Wiecznie zakręcony, odbiera 2-3 telefony na raz i jeszcze jednocześnie stuka coś w laptopie. Jeśli ktoś twierdzi, żemultitasking nie istnieje, to dzwońcie do Bartka po jakieś szkolenie🤣 Piłkarz wodny, medalista Mistrzostw Polski, zawodnik polskiej Ekstraklasy, z przeszłością w lidze niemieckiej. Pierwsze doświadczenia jako trener zbierał jeszcze w swoim macierzystym klubie Neptunie Łódź, w którym prowadził zajęcia z nauki i doskonalenia pływania w tamtejszej szkółce, której w późniejszym czasie był menadżerem. Trenował również młodych waterpolistów U-13 i U-15 regularnie biorących udział w Mistrzostwach Polski w piłce wodnej. Coś tam trochę liznął tego basenu🤪 Bartka w najczęściej możecie złapać na zajęciach indywidualnych oraz krążącego w tę i z powrotem z holu na nieckę🤣

Mateusz Pakula

Oaza spokoju, ciężko wyprowadzić go z równowagi… Ewentualnie nieźle udaje🤣 Nie, to nie znaczy, że teraz dzieciaki mają to sprawdzać na zajęciach – Słuchamy trenera!!!😅 Medalista Mistrzostw Polski Juniorów oraz Akademickich Mistrzostw Polski. Styl klasyczny ma w małym palcu. W wodzie od małego, krążą legendy, że ma już skrzela, ale póki co niepotwierdzone Pedagogika sportu na UŁ skończona, a teraz czas na Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne. Teoria? Jest. Praktyka? Jest. No co tu dużo mówić – Fachowiec! Mati prowadzi zajęcia zarówno dla tych mniejszych jak i większych dzieciaków, więc jest spora szansa, że uda Wam się z nim spotkać : )

Kamil

Nasza kadra Intruktorów

U nas liczy się zespół! #Time4swim #Time4team

Nasi instruktorzy, to prawdziwi wodni superbohaterowie – tyle, że zamiast peleryn noszą płetwy! Większość z nich ma na swoim koncie starty i medale na Mistrzostwach Polski w pływaniu i piłce wodnej. Niektórzy mogą nawet twierdzić, że nauczyli się pływać zanim nauczyli się chodzić (Oszukańcy!). Nie martw się jednak, nie oczekują od Ciebie, że od razu będziesz pływał jak profesjonalista. Chyba że masz supermoc, której jeszcze o sobie nie wiesz!

Zarezerwuj darmowe zajęcia!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.