...

Znajdź nas na Facebooku!

O nas

Zanurz się w „Time4Swim” i odkryj radość pływania!

Akademia Pływania

Time4Swim

Akademia pływania „Time4Swim” w Łodzi to nowoczesna szkoła pływania, która oferuje szeroką gamę lekcji dla dzieci i dorosłych. Specjalizujemy się w nauczaniu pływania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, gdzie każdy uczeń jest traktowany indywidualnie.

Dla dzieci oferujemy szereg programów nauczania, począwszy od nauki pływania dla najmłodszych, a skończywszy na zaawansowanych kursach technicznych. Nasze lekcje są projektowane tak, aby rozwijać umiejętności, wytrzymałość i pewność siebie dzieci na wodzie, jednocześnie gwarantując im mnóstwo zabawy.

Dla dorosłych mamy opcje od nauki podstaw pływania po intensywne treningi, które mogą sprawić, że będziesz pływał jak delfin… albo przynajmniej jak dobrze wyszkolony labrador.

0 %

Zadowolonych klientów

0 +

Uśmiechniętych
buzi

0 +

Nowych
przyjaźni

0 +

Przepłyniętych basenów
i ciągle rośnie

SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

Skontaktuj się

Umów się na zajęcia próbne

TOTALNIE ZA FREE!

Nauką zajmiemy się my😃

Nasz cel

Zanurz się w "Time4Swim" i odkryj radość pływania!


W piłkę nie każdy musi umieć grać, ale wyobrażasz sobie jechać na wakacje i zamiast delektować się słońcem i odpoczywać, to musisz być ciągle uważny, gdy Twoje dziecko chce wejść do basenu lub do morza? A nie utopi się? Przecież nie umie pływać. Może wejdę z nim? Kurczę sam/a też średnio pływam… Daj dziecku szanse poznać podwodny świat z Time4Swim, a odwdzięczy Ci się spokojnymi urlopami, zabawa w wodzie będzie rzeczywiście zabawą i dla Twojego dziecka i dla Ciebie, a nie ciągłym zamartwianiem się : )

Zarezerwuj darmowe zajęcia!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.